top_shadow.jpg
left_shadow.jpg

Hooshang Amirahmadi for President of Iran

هوشنگ امیراحمدی برای رئیس جمهور ایران

Click to view this email in a browser Forward this message to a friend
 _MG_8260 4 
right_shadow.jpg

Letter from the Candidate                        نامه کاندیدا

For the English letter, click here.
Amirahmadi Facebook Profile Pic،دوستان گرامی
این نامه را به شما بعنوان فردی که میدانم دلش عمیقا برای ایجاد یک ایران بهترمی تپد مینویسم، و تمنای پشتیبانی از شما دارم. حدود 25 سال پیش من پیشکسوت طرح ایده عادی کردن رابطه ایران و امریکا شدم و از هموطنان گرامی درخواست پشتیبانی کردم. متاسفانه بخش وسیعی از آنان به درخواست اینجانب جواب مثبت نداند و امروز اکثریتی از آنها شدیدا" نگران وضعیت خطرناک این رابطه هستند و از آن صدمه می بینند. امیدوارم این بار قادر باشم شما وطن پرستان گرامی را به این حقیقت متقاعد کنم که، همچون رابطه با امریکا، بی عملی در رابطه با انتخابات پیش روی ما برای ریاست جمهوری ایران جایز نیست، و اینکه ما باید برای ایجاد تغییر واقعی در ایران از هیچ کوششی دریغ نکنیم

بیشتر بخوانید

لطفا از این کمپین برای ساختن یک ایران بهتر حمایت کنید
To invest in a better Iran, click Donate.

 
spacer.gif
Like us on Facebook and Follow us on Twitter for photos and updates along the campaign trail!
Facebook_icon 2twittericon 2

Table of Contents

 1. Campaign Events
 2. Interviews with Global Media
 3. Upcoming Events

Campaign Events

Amirahmadi 1392 recently toured the United Kingdom from February 15-20 for major campaign events, meetings with supporters, and interviews.  2013-02-18 20.27.08 2  


The University of Aberdeen, Scotland
 
 • London, Great Britain: Dr. Amirahmadi met with Lord Norman Lamont, former Chancellor of the Exchequer; Golnoush Niknejad, editor-in-chief of Tehran Bureau; and with Lady Homayoun Renwick. He had major interviews with the BBC Persian program Pargar, London's Monocle Radio and the Turkish-language newspaper AVRUPA.
 • Aberdeen, ScotlandVolunteers and students at the University of Aberdeen organized a campaign event for Dr. Amirahmadi, in which 400 people actively participated (photo above).
 • Belfast, Northern IrelandSupporters including students and faculty at Queen's University Belfast invited Dr. Amirahmadi to deliver his campaign message of peace and reconciliation.

Campaign in World Media

In recent weeks, Dr. Amirahmadi has been interviewed by major world media about his candidacy and peaceful platform. A select list includes,
 • The New Yorker (US)- America's unrivaled intellectual weekly magazine
 • Shargh Newspaper (Iran)- The leading reformist newspaper in Iran
 • Monocle Radio (UK)- A London-based radio station with a global perspective on issues
 • Estãdao (Brazil)- Sao Paolo's largest daily newspaper
 • Gulf News (Dubai)- An award-winning English-language daily newspaper published in Dubai
Dr. Amirahmadi also has several forthcoming interviews, including
 • Le Monde (France)- One of the most popular daily newspapers in France
 • RIA Novosti (Russia)- One of the largest news agencies in Russia
 • The World Radio Program (US)- Created by Public Radio Interational, this radio program successfully brings foreign stories to American audiences

Upcoming Events

The Campaign to Elect Hooshang Amirahmadi for President of Iran has several upcoming events including,
  
 • Dr. and Mrs. Mohammad Afshari have organized a Fundraiser on Long Island, NY on Feb. 24
Virginia Tech

Virginia Tech students and volunteers have organized a major campaign event for Dr. Hooshang Amirahmadi on February 27.


 • University of California, Berkeley has invited Dr. Amirahmadi to speak in early March in front of a large crowd of students and faculty regarding what needs to be done in Iran.


Amirahmadi 1392 needs your support to create a better Iran. Help us by clicking Donate below.

btn_donate_LG 4

جدول مطالب

رویدادهای کمپین
کمپین در مطبوعات دنیا
برنامه های اینده

رویدادهای کمپین

در هفته دوم ماه فوریه، کمپین دکتر امراحمدی به انگلستان رفت و چند نشست، مصاحبه و سخنرانی اجراء کرد:
لندن: مصاحبه با رادیوی موناکل، رادیوی معتبری که در سطح کشور و اروپا پخش میشود و ار طریق اینترنت در سراسر جهان قابل شنیدن است. کمپین همچنین درچند گرد همآئی شرکت کرد و در آنها حامیان دکتر امیراحمدی با ایشان به مشورت نشستند و راهای مناسب برای یک کمپین موفق را مورد بررسی قرار دادند. دیدار با خانم گلنوش نیکزاد، بنیان گزار و گرداننده روزنامه اینترنتی "تهران بیورو" (که از طریق روزنامه "گاردین" لندن پخش میشود) و ملاقات با آقای لرد نورمن لمانت و خانم همایون رنیک از دیگر دستآوردهای کمپین در لندن بودند.
اسکاتلند: سخنرانی در دانشگاه ابردین. بیش از 400 نفر در این سخنرانی شرکت داشتند. پیام صلح و همبستگی دکتر امیراحمدی حضار را بشدت بوجد آورد و انها با کف زدن های مکرر از برنامه ها و سیاست های کاندیدا حمایت کردند. در این جلسه دکتر امیراحمدی روی سه مشکل عمده ایران امروز یعنی اختلافات جناحی، مشکل هسته ای و رابطه با امریکا، و مشکلات اقتصادی از جمله بیکاری جوانان و تورم بالا تکیه کردند و راه حل های مشخص ارائه دادند.
ایرلند شمالی: سخنرانی در دانشگاه کوئین بلفاست. داوطلبین و هواداران کمپین در بلفاست جلسه عظیم و پرشوری را در دانشگاه کوئین برگزار کردند که در آن دکتر امیراحمدی رئوس پلاتفرم انتخاباتی خود را توضیح داد و تاکید کرد که ایجاد همبستگی ملی، حل تنش های بین المللی و ایجاد بیش از شش میلیون شغل با تکیه بر افزایش تولیدات و صادرات در صدر
الویت های ایشان قرار دارد.

Queen's University Belfast

 

دکتر امیراحمدی با کالوم کالووی گرین، داوطلب و برگزار کننده جلسه کمپین در دانشگاه کوئین بلفاست

کمپین در مطبوعات دنیا

در هفته های اخیر، دکترامیراحمدی با مطبوعات عمده جهان مصاحبه های مهمی انجام داد که طی آنها، ایشان موضع کمپین در قبال مسائل داخلی و بین المللی ایران و همچون راه حل های واقع بینانه خود را توضیح دادند. ما پیشنهاد میکنیم که این مصاحبه ها را تا جای ممکن بخوانید و از نظرات خود ما را اگاه سازید:
مصاحبه با روزنامه شرق (تهران). شرق از معتبرترین روزنامه های اصلاح طلب ایران است. مصاحبه مفصل در شرق به دکتر امیراحمدی فرصت داد تا با شفافیت در باره ارتباطات خود با جناح های سیاسی، فعالیت های خود در رابطه ایران و امریکا، و برنامه کمپین خود با مردم بزرگوار ایران حرف بزند.
گزارش مجله نیویورکر (شهر نیویورک)، معتبر ترین مجله هفتگی امریکا، در باره دکتر امیراحمدی و برنامه اش.
مصاحبه با اخبار خلیج (دبی) با دکتر امیراحمدی. این روزنامه به زبان انگلیسی پخش میشود و جزء معتبرترین روزنامه های منطقه خلیج فارس است.
مصاحبه با رادیو موناکل (لندن) با دکتر امیراحمدی. این رادیوی معتبردر سطح کشور و اروپا پخش میشود و از طریق اینترنت در سراسر جهان قابل شنیدن است.
مصاحبه با روزنامه استادو ( ساپالو، برزیل). استادو پرتیراژ ترین روزنامه برزیل است. مصاحبه به زبان پرتغالی چاپ شده است.
 
در روزهای آینده نیز مصاحبه های متعددی از دکتر امیراحمدی در مطبوعات دنیا چاپ و منتشر خواهند شد. برای نمونه:
مصاحبه با لموند (پاریس)، معتبرترین نشریه خبری-تحلیلی فرانسه.
مصاحبه آی آر آ نووستی (مسکو)، مهمترین آژانس خبری روسیه فدرال.
مصاحبه با برنامه "پرگار" بی بی سی (لندن). پرگار پربیننده ترین برنامه تلویزیون بی بی سی فارسی است. مصاحبه در باره رابطه حقوق بشر با سیاستگزاری عمومی بود.
مصاحبه با روزنامه اوروپا (لندن). روزنامه اوروپا به زبان ترکی در لندن پخش میشود و گردانندگان آن خبرنگاران کشور ترکیه هستند. 

برنامه های اینده

جلسه جمع آوری کمک های مالی برای کمپین. این جلسه را خانم و آقای دکترمحمد افشاری در منزل خود در منطقه لانگ ایلند نیویورک ترتیب خواهند داد 24  فوریه
سخنرانی در دانشگاه معتبر ویرجینیا تک در شهر بلاکس برگ ایالت ویرجینیا. این جلسه در 27 فوریه برگزار میشود و سازمان دهندگان آن داوطلبین و دانشجویان هوادار کمپین هستند. اطلاعات بیشتر به اطلاع خواهد رسید.  
سخنرانی در دانشگاه برکلی، در شهر برکلی، کالیفرنیای شمالی. این جلسه در 8 مارس برگزار میشود و سازمان دهندگان آن داوطلبین و دانشجویان هوادار کمپین هستند. اطلاعات بیشتر به اطلاع خواهد رسید.  


کمپین ما بسیار خوشحال است که مورد توجه جامعه دانشگاهی و مطبوعاتی دنیا قرار گرفته است. ایران در سه دهه گذشته همواره مورد توجه جامعه بین المللی بوده است و ما خوشوقت هستیم که از طریق این کمپین چهره درست تری از مسائل و راه حل هایی که در رابطه با کشورمان پیشنهاد می شود را در سطح جهانی مطرح کنیم. کمپین در آینده نزدیک به ایران خواهد رفت و فعالیت های قانونی خود را در کشورعزیزمان شروع خواهد نمود. 

لطفا از این کمپین برای ساختن یک ایران بهتر حمایت کنید

btn_donate_LG 4

 

For more information on the campaign, email Kayvon Afshari at info@amirahmadi.com
To view Amirahmadi 1392's previous newsletter click here
 
hardware_2_footer.jpg
Click to view this email in a browser

If you wish to Unsubscribe simply click on the following link: Unsubscribe

Amirahmadi 1392
P.O. Box 707
Princeton, New Jersey 08540
US

Read the VerticalResponse marketing policy.

Non-Profits Email Free with VerticalResponse!